Blogs

qs

SsS
Continue Reading

dfqsd

qsdqsdqsd
Continue Reading

Szybko.pl patronuje targom Murator Dom w Trójmieście i Warszawie

W tym roku rozpoczęliśmy szerszą współpracę z Murator Expo w ramach największych w Polsce targów mieszkań i domów. Jesteśmy patronem medialnym i merytoryczny. Zobaczycie nas Państwo na banerach promujących imprezę, spotkamy się na naszym stoisku na targach, a komentarz naszego eksperta będą Państwo mogli przeczytać w katalogu targowym. Zapraszamy już teraz do Gdańska 2 i 3 kwietnia i do Warszawy 16 i 17 IV 2016.
Continue Reading

Nowa odsłona Rynku Pierwotnego w Szybko.pl

Z końcem lutego w serwisie Szybko.pl uruchomiona została odświeżona wersja sekcji ofert z rynku pierwotnego. Rynek pierwotny zyskał nowy, przejrzysty a jednocześnie wyrazisty listing: kolory, logotypy deweloperów, atuty inwestycji. Sekcja ma nowe, intuicyjne wyszukiwanie z możliwością W opisie inwestycji pojawił się również nowy slajder z dużymi zdjęciami. Poza opisem inwestycji publikowane są również informacje o deweloperze.
Continue Reading

Szybko.pl poleca

Spotkanie networkingowe dedykowane brokerom nieruchomości, którzy pragną rozwinąć swoje kompetencje, kontakty i umiejętności sprzedażowe „Jeśli pragniesz więcej zarabiać musisz dużo więcej się nauczyć” Brian Tracy Jeżeli podobnie jak my wierzysz, że właściwe relacje tworzą sprzedaż a wszechstronność jest kluczem do sukcesu nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu.
Continue Reading

ZNAK WODNY - nowa funkcja stron RWD i oprogramowania szybkoPLUS

Przedstawiamy pierwszą z cyklu informację na temat nowości i użytecznych funkcjonalności, dostępnych dla użytkowników stron RWD od Szybko.pl i w oprogramowaniu szybkoPLUS. Dzisiaj prezentujemy opcję dodawania do zdjęć ZNAKÓW WODNYCH. Poniżej znajdziecie Państwo efekt zastosowania znaku graficznego oraz instrukcję: gdzie i jak ustawić dodawanie znaku do zdjęć.

Continue Reading

Wesołych Świąt

Wszystkiego co najlepsze na Święta i pomyślności w Nowym Roku
Continue Reading

Dodawanie znaków wodnych na zdjęciach

Uruchomiona została nowa funkcja oprogramowania szybkoPLUS - dodawanie znaków wodnych na zdjęciach zamieszczanych w ogłoszeniach. Funkcja dostępna jest po zalogowaniu do http://www.szybkoplus.pl/, w danych organizacji. Dostępne są dwie formy znaku wodnego: graficzna (np. logotyp) lub literowa (wpisane hasło). Dodatkowo użytkownik samodzielnie decyduje o położeniu znaku na zdjęciu. Znak może być dodawany automatycznie do wszystkich zdjęć zamieszczanych w szybkoPLUS lub też pojedynczo, do wskazanych przez osobę używająca systemu.
Continue Reading

Automatyczne premiowanie ofert w szybkoPLUS

Z myślą o współpracujących z Szybko.pl i wykorzystujących oprogramowanie szybkoPLUS agencjach, uruchomiona została funkcja hurtowego i zautomatyzowanego premiowania ofert. Automatyczne premiowanie ofert można wykonać dla minimum 5 ogłoszeń, które miały status standard.
Continue Reading

Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera - listopad 2015

Jak wynika z najnowszego raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, ceny ofertowe w większości dużych miast uległy jedynie nieznacznym korektom. Największe zmiany dotyczą Gdyni (obniżka o 4,5%) oraz Łodzi (podwyżka 3,7%). W porównaniu z poprzednim rokiem, obecnie sumy widniejące na umowach są wyższe w pięciu spośród siedmiu analizowanych miast. Dostępność kredytów hipotecznych utrzymuje się na dość dobrym poziomie, nawet mimo niekorzystnych zmian w ofercie kolejnych dwóch banków. Ceny ofertowe utrzymują się na stabilnym poziomie
Continue Reading

Pages

Subscribe to RSS - blogs